جستجو

آشنایی با استانداردهای اتاق خواب

آشنایی با استانداردهای اتاق خواب

 

 

تخت خواب مرکز توجه هر اتاقی است. هر قدر هم به دیگر جزئیات اتاق‌تان اهمیت بدهید بازهم تخت اولین چیزی است که هنگام ورود به اتاق به چشم می‌آید . با توجه به اینکه همه ما حدود یک سوم از عمرمان را در خواب می‌گذرانیم . نمی‌توان از اهمیت داشتن تختی استاندارد و زیبا به سادگی گذشت. 

 

 

چطور یک تخت‌خواب اتاق شما را باشکوه می‌کند؟ اگر بیشتر مبلمان اتاق شما چوبی وپر منبت است حتما تختی را انتخاب کنید که به سبک کلاسیک باشد. تخت‌های کلاسیک به نسبت تخت‌های دیگر در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین قرار می‌گیرند. همیشه هم قرار نیست تخت‌های کلاسیک به رنگ چوب باشند.

اگراتاق شما سفید است، می‌توانید نمونه یک تخت کلاسیک به رنگ سفید را در بازار پیدا کنید. مهم نیست در یک خانه بزرگ و تجملاتی زندگی می‌کنید یا نه؛ همین که داخل یک تخت بلند بروید احساس می‌کنید در مکانی لوکس خوابیده‌اید. تا به حال یک اتاق خواب اشرافی با تختی کم ارتفاع دیده‌اید؟!

 

 

 

چطور یک تخت‌خواب به اتاق شما آرامش می‌دهد ؟

خیلی‌ها ترجیح می‌دهند اگر قرار است از روی تخت به زمین بیفتند، این اتفاق از ارتفاع کمتری رخ دهد! مناسب‌ترین انتخاب برای اتاقی با دکوراسیونی مدرن تختخوابی کوتاه، ساده و شیک است. این مدل تخت‌خواب‌ها بیشتر در بازار مرسوم است چرا که قیمتی مناسب‌تر از تخت کلاسیک دارند . تخت‌های نزدیک به زمین حسی از زیبایی، آرامش و سادگی را به اتاق می‌دهند. فرم‌های کوتاه و صاف نسبت به نقطه مقابل‌شان ( یعنی تخت‌های پایه بلند) به فضای کمتری نیاز دارند؛ بنابراین به‌راحتی در فضاهای کوچک جای می‌گیرند. در واقع اگر اتاق‌تان کوچک است اصلاً سراغ تخت خوابی به سبک کلاسیک نروید.

نظر خود را وارد نمایید.
آرشیو وبلاگ
فیلترها
Sort
display